Zarząd

Prezes, Kuba Moczyróg – wciąż zadumany nad otaczającym go światem. Idealista, który dąży do harmonii pasji z pracą. Wyznawca wartości tak zwanych minionych epok – słowem – tradycjonalista. Posiada całą serię słabości: książka, teatr, film, jedzenie, koncentracja, swój samochód… Uwielbia przebywać wśród ludzi. Mało mówi, ale to nie oznacza, że niema nic do powiedzenia. Uległ nowoczesności. Zawsze na straży, zawsze przy telefonie. Podobno człowiek dwóch osobowości…

Zastępca prezesa, Aneta Tabor – adekwatnie do nazwiska i aparycji - cygańska, wolna dusza. Z rozsądku studentka pedagogiki społecznej z socjoterapią, z zamiłowania absolwentka animacji społeczno - kulturalnej. Odbiera rzeczywistość sensualnie, odnajdując magię tam, gdzie być może jej nie ma. Kolekcjonuje ładnie brzmiące słowa, okazjonalnie bawiąc się w poetkę. Idealistka, która śpiewa równie często, jak mówi, i marzy o tym, żeby świat stał się trochę lepszym miejscem - może dzięki animacji społeczno - kulturalnej?

Ewa Tomaszewska
Jolanta Skutnik
Bogusław Dziadzia
Jolanta Gisman–Stoch

Skład

Syndia Palacz - studentka III roku ASK, Absolwentka Edukacji artystycznej oraz zarządzania produkcją. Palacz wolny od nałogów. Niepozorna istota, a potrafi zdziałać wiele, przede wszystkim w sprawach marketingu i promocji. Choć z głową w chmurach, to stopami twardo stąpa po ziemi, najczęściej z aparatem fotograficznym. Manager Klubu Studenckiego Panopticum, która zawsze ma przy sobie śrubokręt.

Magdalena Kelner - Kelner, lecz z pracą w gastronomi ma niewiele wspólnego, za to animacja to jej pasja (to jej konik). Absolwentka animacji społeczno – kulturalnej. Aktualnie studiuje pedagogikę z socjoterapią oraz oligofrenopedagogikę z arteterapią. Człowiek orkiestra, który twórczo zajmie Wasz czas wolny. Jedna z gospodyń Żółtego Domku, dla której zarówno w życiu, jak i na scenie najważniejsze są emocje.

Barbara Sroga - uczuciowa realistka, która nie boi się skoczyć na głęboką wodę. Koło ratunkowe dla żółtodziobów prawnych. W małym palcu ma regulaminy i przepisy BHP. Studiowała już chyba wszystko, lecz z zawodu jest asystentem osoby niepełnosprawnej oraz nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego. Aktualnie studiuje animacje społeczno - kulturalną i to animacji poświęca każdą wolną chwile. Srogi menager Klubu Panopticum.

Anna Iwanek - najmłodsza dusza Fundacji, studentka III roku animacji społeczno – kulturalnej. Gospodyni Żółtego Domku, która każdą wolną chwilę spędza z igłą i nitką. Amatorsko zajmuje się teatrem i fryzjerstwem. Życiowo – zawsze z sercem na dłoni.

Igor Ginalski - myśliciel, podróżnik, wieczny student, pracownik roku, człowiek miesiąca luty, organizator i świetny kochanek. Kiedyś gdzieś słyszałem, że mogę być kim tylko chce, więc próbuje wszystkiego. Zatrzymałem się na dłużej w Cieszynie gdzie poznałem wspaniałych ludzi pełnych pasji i różnych zainteresowań spotykających się na drodze animacji kulturalnej. No i tak tutaj siedzę.

Artur Adamczyk - na co dzień opanowany i spokojny, lecz to tylko pozory. Pod osłoną kostiumu pokazuje swoją prawdziwą naturę. Student III roku animacji społeczno - kulturalnej, z dystansem do świata i siebie. Najmłodsze męskie ogniowo zespołu, lecz mądrości życiowej mógłby pozazdrościć mu nie jeden starzec. Właściciel kunsztownego poczucia humoru i perfekcyjnej dykcji.

Maciek Pezdek - student trzeciego roku Animacji Społeczno Kulturalnej w Cieszynie. Niespełniony aktor, który nie chcę zostać filmowym krytykiem. Związany z Żywieckim TeatremBezDech. Stawia pierwsze kroki w kulturalnym półświatku bacznie przyglądając się rzeczywistości.

Ewelina Konieczna
Magdalena Szadkowska
Beata Nessel-Łukasik